HAKKIMIZDA

Pale Wear 2022 yılında yeni bir tasarım markası olarak Türkiye’de kuruldu.

HEDEF KİTLE

Pale Wear’ın hedef kitlesi müzik, sosyal medya ve yeni teknolojilerle ilgili son trendleri takip eden maceraperest genç insanlardır.

Pale Wear 2022 yılında, toplum içinde yaşayan ve birbirleriyle ilgili genç insanları giydirme niyetiyle kurulmuştur. Rahat giysi anlayışına sahip, klişelerden uzak duran ve ne giyerlerse giysinler giysilerinin içinde iyi hissetmek isteyen genç insanlar. Bu insanların gereksinimlerini karşılamak üzere Pale Wear en son uluslararası trendleri alıp, bunları sokaklarda ve en revaçta kulüplerde görülenlere birleştirip, onların tarzlarına göre yeniden işler, yani daima en iyi fiyata sahip, rahat ve giyimi kolay giysilere dönüştürür.

ÜRÜNLERİMİZ

PALE genç insanların markasıdır. Bu nedenle ürünler her zaman gençlerin ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yöneliktir.

Mağazalarda PaleWear altında bulunan farklı çizgilere ait ürünler farklı alanlarda sunulmaktadır.  Gündelik kıyafetlerden spor kıyafetlere ve temel parçalardan sezonun en son trendlerine uygun her türlü ürün bulunmaktadır.

Sizin için neler yapıyoruz?

  • Organik dokuma.
  • Organik pamuk.
  • PVC içermeyen ayakkabılar üretme.

Organik dokuma. Organik pamuk.

Pale Wear organik üretimini desteklemekte ve organik pamuk kullanmaktadır (%100 pamuk ve hiç bir kimyasal katkı maddesi içermeyen). Farklı etiketlerinden dolayı bu ürünleri mağazada kolaylıkla farkedebilirsiniz.

İş modeli aracılığıyla Pale Wear toplumun sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmakla beraber bulunduğu çevreyle her zaman etkileşim halindedir

Memnuniyetiniz Pale Wear için en önemli önceliklerden biridir. Haftanın her günü hizmet veren  Canlı Yardım Hattı daima müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Çalışma Saatleri

Pazartesi:09-21
Salı:09-21
Çarşamba:09-21
Perşembe:09-21
Cuma:09-21
Cumartesi:11-21
Pazar:11-19

Kariyer

Pale Wear’daki iş fırsatları ile ilgileniyorsanız lütfen bize bir mesaj gönderin: bilgi@palewear.com

Close Sepet
Close Beğeni
Close
Close
Kategori