Geri Ödeme & İade

Pale Wear online alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünler için, sipariş tarihinden itibaren 14 gün içinde iptal talebinde bulunabilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiyse; teslimat tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilir veya farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.
 
company06
 

İade/Değişim Koşulları

Ürünün ayıplı olması, açıklama veya resimdeki niteliklere uygun olmaması, hasar içermesi durumunda iade koşulları oluşmaktadır. 

İade koşulları haricindeki; iade/değişim taleplerindeki kargo ücretlendirmeleri alıcı müşteriye aittir.

Orjinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Pale Wear fiziksel mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili iade veya değişim işlemleri Pale Wear online alışveriş sitesi üzerinden yapılmamaktadır.

İade Prosedürü

İade talebinde bulunmak için, siparişinizde kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden;
Sipariş numaranız, sipariş bilgileriniz ve iade etmek istediğiniz ürün/lere ait detayları [email protected] e-posta adresine göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi halinde tarafınıza dönüş sağlanacak ve “iade kargo kodu” bilgileri iletilecektir. Siparişiniz ve iadenize ait olan kargo ücretlerinin geri ödemeye dahil edilmediğini hatırlatmak isteriz.

İade ettiğiniz ürün(ler) bize ulaştığında gerekli kontroller yapılarak iade koşullarına uygunluğu incelenecektir ve 5 (beş) iş günü içinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Kargo Ücretleri

İade/Değişim taleplerinde kargo ücreti iade edilmemektedir.

Kargo ücreti; iade edilecek paketin hacmini baz alan desi hesaplamasına bağlı olarak değişebilmektedir.


 

İletişim

Online mağaza

Satışımızla ilgili her türlü sorunuz için bu kanaldan yardımcı olacağız.
 

Çalışma saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 10:00- 19:00
 
 

Sepetim
Beğeni
Kategoriler